Dalga Spor
facebook twitter youtube google+ instagram feedburner

Hakkında

Sporun, bilhassa futbolun içinde olan isimlerle, yılların vermiş olduğu dostluklarla kurulan Dalgaspor.com yayın hayatına kendine has manifestosuyla yola çıkmıştır.

“Korkmadan, cesaretle ve dosdoğru” manşetleri atabilecek cüret ve karakterdeki editörlerden teşekkül eden Dalgaspor.com’da tahammül edilemeyecek şey yalan habercilik olup, sonuna kadar desteklenen ve belki de en önemli öncüsü olunan nokta özel haberciliktir.

Özel analizler, özel araştırmalar-derlemeler, özel haberler, özel röportajlarla “ÖZELLEŞEN” bu ekip, kendine has habercilik dili, habercilik anlayışı ve sunuşu ile spor basınının çok farklı bir mevkiindeki yerini almaktadır.

Mevcut spor basın-yayın organlarının aksine işi doğruyu yazmak, kendi araştırmalarından yola çıkarak “ÜRETİCİ” sıfatıyla okuyucuyu, takipçiyi, kullanıcıyı kolay sunuş tekniği ile kendine çekmek arzusunu misyon edinmiş olan Dalgaspor.com’un tüm üyeleri çalışmalarını bu odakta ve minvalde sürdürmektedir, sürdürecektir.

Karmakarışık sitelerin aksine, dizayn olarak rahatlatıcı, rahatsız etmeyen bir görüntü çizerek metinsel anlamda da bunu sağlamaya gayret gösteren ekibimiz, bu özellikleri kullanarak “aldatıcı” bir görev üstlenmeyip, aksine içerikleri dolu dolu bir haber silsilesi ile meydana çıkmıştır.

Dalgaspor.com; özel oluşuyla, konforuyla, gerçekçi ve doğrucu hüviyetiyle olanı olduğu gibi yazmanın ötesinde, habercilik dilini çok üst seviyelere çekerek akıcı bir dil ve alışılmamış kelime oyunlarıyla okuyucuda farkındalık yaratmanın gayesi içinde haberciliğe yeni bir yol çizmiştir.

Bu özellikler çerçevesinden hiçbir zaman, hiçbir koşulda çıkılmayacağının taahhütünü siz okuyucularımıza vermekten gurur duyarız.

Dalgaspor.com İmtiyaz Sahibi Altay Altuğ

SON DAKİKA