Dalga Spor
facebook twitter youtube google+ instagram feedburner

Serdar Özkan Dalgaspor.com’un sorularını yanıtladı.

RÖPORTAJ: ALTAY ALTUĞ

KAMERAMAN: SEMİH ÇATAN

“Ligi ilk 6-7 içine bitirmek istiyoruz”

Serdar Özkan Dalgaspor.com mikrofonuna özel açıklamalar yaptı. Deneyimli futbolcu kamp dönemini değerlendirirken “Aslında kamp değil bu. Milli ara gibi bir şey. Çünkü çok ara yok, eskisi gibi değil artık. Az ve öz idmanlar yaptık. Yoğun antrenmanlar yaptık. Maç haftasına geçtik artık. İlk devredeki 6-7 maçlık çıkışımızı sürdürmek istiyoruz. İnşallah ligi de ilk 6-7 içinde bitirmek istiyoruz” dedi.

“Transfer konusunda hatalar yaptım”

Arda Turan’ın kendisi için “Çalım atmayı Serdar Özkan’dan öğrendim” şeklindeki söylemi hatırlatılan Serdar Özkan kendi adına transfer anlamında hatalar yaptığını belirterek “Tabii ki seçeneklerde hatalar var. Belki yol haritamı çok yanlış çizmiş olabilirim. O yüzden Türkiye’de kaldım. Yurtdışına gitme durumu vardı hatta son noktaya gelmişti ama olmadı. Benim de hatalarım var tabii ki. Kısmet böyleymiş, yapacak bir şey var.” şeklinde konuştu.

“İspanya ve Portekiz’den teklifler aldım”

Hangi liglerden teklif geldiği sorulan Serdar Özkan “O zaman İspanya Ligi’ne gidebilirdim Beşiktaş’tan ayrıldığım dönemde. Portekiz’e gidebilirdim. Ama kısmet böyleymiş dediğim gibi. Benim de hatalarım oldu. Yapacak bir şey yok. Artık 30 yaşına geldim. Önümüzde de çok uzun bir yol kalmadı diyebiliriz.” yanıtını verdi.

“Futbolculuk sonrası ne yapacağıma karar vermedim, daha futbol oynayacağım”

Futbolculuk kariyeri sonrasında teknik adamlık görevinde bulunup bulunmak istemediği sorulan Serdar, “Çok da kısa bir süre yok önümde. Allah’ın izniyle oynayabildiğim kadar oynamak istiyorum ama şu anda futboldan sonrası için çok bir düşünce içerisinde değilim. Hocalık mı yapayım veya futbolun içinde kalayım mı diye. O yüzden daha onunla ilgili bir plan yapmadım” ifadelerini kullandı.

“Pendikspor’u satın alacağımız ile ilgili haberi basından duyduk”

Arda Turan, Burak Yılmaz ve Selçuk İnan ile birlikte Pendikspor’u satın alacakları ile ilgili bir haber çıktığının hatırlatılması üzerine başarılı krampon “Bizim öyle bir düşüncemiz olmadı. Yani nasıl çıktı, nasıl gelişti böyle bir haber? Onu da bilmiyorum açıkçası. Böyle bir haberi biz de basından duyduk. Şu an öyle bir şey yok” diyerek iddiaları yalanladı.

“Arda Turan ile kardeşliğimiz ölene kadar…”

Arda Turan ile herhangi bir ortaklığının olup olmayacağı sorusu yöneltilen Antalyaspor futbolcusu “Şu an bir ortaklığımız var zaten. Bir restoranımız var. Rertoran zincirimiz var. Tabii ki biz Arda ile çok samimi arkadaş, dost, kardeşi gibiyiz.İnşallah böyle devam eder. Hem dostluğumuz, hem arkadaşlığımız, hem kardeşliğimiz ölene kadar beraber yani” açıklamasını yaptı.

“Eto’o Beşiktaş’a gitseydi başarılı olurdu”

Antalyaspor’un dünyaca ünlü Kamerunlu yıldızı Samuel Eto’o’nun adının Beşiktaş’la anılıp transferin gerçekleşmemesi hatırlatılan ve bu süreçte başarılı forvetle konuşup konuşmadığı sorulan 30 yaşındaki oyuncu “Şu anda bu konu hakkında ne desem yanlış olur. Çünkü son dönemde çok spekülasyon var bu konuyla ilgili. En doğru kararı yönetim kurulumuzun vereceğini düşünüyorum. Sanırım kalıyor Eto’o da. Ama Beşiktaş’a gitseydi de eminim ki çok başarılı olacaktı” diyerek sözlerini noktaladı.

11 Ocak 2017 - 20:52 'de eklendi ve 291 kez izlendi.

Serdar Özkan: Eto’o Beşiktaş’a gitseydi başarılı olurdu!

Antalyaspor’un 30 yaşındaki tecrübeli futbolcusu Serdar Özkan Dalgaspor.com ekibine özel açıklamalarda bulundu. Serdar Özkan Arda Turan’dan Samuel Eto’o’ya dek birçok soruyu yanıtladı.

Galatasaray taraftarı Aziz Yıldırım’a öfkeli! Galatasaray taraftarı Aziz Yıldırım’a öfkeli!
Galatasaray’da FETÖ depremi devam ediyor! Galatasaray’da FETÖ depremi devam ediyor!
Galatasaray halka açılacak mı? Galatasaray halka açılacak mı?
Anıl Budak: Başkanlar muhalefeti bırakmalı! Anıl Budak: Başkanlar muhalefeti bırakmalı!
Aydemir Akbaş: Yemek yemeye gelmişler! Aydemir Akbaş: Yemek yemeye gelmişler!
SON DAKİKA HABERLERİ