Dalga Spor
facebook twitter youtube google+ instagram feedburner

Kenan Sofuoğlu Osmanlıspor ile beraber kamp yaptı

Milli motosikletçimiz Kenan Sofuoğlu, Osmanlıspor’un Antalya kampına katıldı. Dünya şampiyonu, AA muhabirine açıklamalarda bulundu.

Kenan Sofuoğlu Osmanlıspor ile beraber kamp yaptı
06 Ocak 2017 - 16:00 'de eklendi ve 156 kez görüntülendi.

Dünya Supersport şampiyonumuz Kenan Sofuoğlu Osmanlıspor ile beraber kamp yaptı.

Milli motosikletçimiz Kenan Sofuoğlu, ligin ikinci yarı hazırlıklarını yapan Osmanlıspor’un Antalya’daki kampına katıldı ve Ankara ekibinin eşofmanlarını üzerine geçirdi.

Antalya’nın Serik ilçesine bağlı Belek Turizm Merkezi’nde bir otelde kamp yapan Osmanlıspor’un antremanına katılan Sofuoğlu basın mensuplarına poz verdi. Milli motosikletçimiz, sporun farklı bir dalınla uğraştığı için futbolla yakından ilgilenemediğini söyledi.

“Osmanlı’ya hayranım”

Futbolda A Milli Takımımız’ı desteklediğini belirten şampiyon Kenan Sofuoğlu Osmanlıspor’a duyduğu sempatiden söz etti. Sofuoğlu, Osmanlı isminin çok hoşuna gittiğini ve Osmanlı hayranı olduğunu açıkladı. Milli motosikletçimiz Osmanlıspor lisanslı sporcusu olduğu için çok mutlu olduğunu söyledi.

“Pistlerde Osmanlı forması ile tur atıyorum”

Avrupa’ da kazandığı yarışlar sonrasında pistte Osmanlı forması ile tur attığını vurgulayan Sofuoğlu, bu hareketinin herkes tarafından ilgi ile karşılandığını söyledi. Kenan Sofuoğlu, Osmanlıspor forması ile ilgili sorulan sorulara da Osmanlıspor’un lisanslı sporcu olduğunu söyleyerek açıkladığını belirtti.

“Osmanlıspor kulüp başkanıyla sürekli görüşüyoruz”

Kenan Sofuoğlu, Osmanlıspor’un bu yıl UEFA Avrupa Ligi’nde iyi işler başardığını hatırlatarak, Ankara kulübünün maçlarını takip ettiğini söyledi. Milli motosikletçi, maçların sonuçlarından haberi olduğunu ve kulüp başkanı ile de sürekli görüştüklerini dile getirdi.

Şampiyon Kenan Sofuoğlu, Antalya kampında Osmanlıspor ile olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirtti. 32 yaşındaki motosikletçi, profesyonel bir ekiple bir arada çalışacak olmasının kendisi için avantaj olduğunu vurguladı.

Sofuoğlu, yapacağı antrenmanlar ile yeni sezona hazırlanacağını ifade ederek, ilk testine 2 hafta kaldığını açıkladı. Genç motosikletçi, ilk olarak üzerindeki teri atmak istediğini ve daha sonra motorla çalışmalara başlayacağını belirterek sözlerini noktaladı.

 

 

 

 

Editör :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER