Dalga Spor
facebook twitter youtube google+ instagram feedburner

Samir Nasri Guardiola’yı ifşa etti!

Fransız yıldız futbolcu Samir Nasri Fransız L’Equipe Gazetesi’ne çok önemli açıklamalarda bulundu. 29 yaşındaki orta saha oyuncusu, dünyaca ünlü çalıştırıcı Pep Guardiola ile ilgili bilinmeyenleri anlattı.

Samir Nasri Guardiola’yı ifşa etti!
16 Kasım 2016 - 0:16 'de eklendi ve 193 kez görüntülendi.

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Manchester City’den İspanya La Liga ekibi Sevilla’ya kiralık olarak gönderilen Fransız kanat oyuncusu Samir Nasri Fransız L’Equipe Gazetesi’ne çarpıcı açıklamalarda bulundu.

29 yaşındaki yetenekli futbolcu 45 yaşındaki İspanyol çalıştırıcı Pep Guardiola’nın kanunlarından en dikkat çekenini ifşa etti. Manchester City’den Sevilla’ya kiralık olarak gelmeden önce İngiliz kulübünde deneyimli hoca Guardiola ile çalışmış olan Samir Nasri, başarılı teknik adamın olmazsa olmaz kurallarından birinin “seks” olduğunu söyledi.

Nasri, Guardiola’nın futbolcularına verdiği öğütlerden başlıcasının gece yarısı olduktan sonra “cinsel anlamda vurgun yapmamak” olduğunu ifade etti. Gece yarısı ardından yapılan seksten -diğer gün izinli olunsa bile- kaçınılması gerektiğini vurgulayan Guardiola’nın fikrine göre, “haydamak” yeşil sahadaki etkinliği düşürüyor.

İspanyol hoca, Arjantinli dünya yıldızı Lionel Messi ile gol makinesi Polonyalı Robert Lewandowski’yi “seksten” uzak tutarak dünya markası yaptığının altını çiziyor. Bu uygulama ile futbolcular kastan kaynaklanan sakatlıklardan korunmuş oluyor.

Samir Nasri, Guardiola’nın oyuncularına gaddarlık yapmadığını ancak kişinin daha iyiye gitmesi için her şeyi ortaya koyduğunu belirtti. 29 yaşındaki Fransız oyuncu, Pep’in oldukça mükemmelliyetçi bir yapıya haiz olduğunu ifade ederek sözlerini noktaladı.

Samir Nasri, 30 Haziran 2017 tarihinde Sevilla’dan ayrılarak kulübü Manchester City’e dönüş yapacak.

Editör :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER